Блог UA

Вам менше 25 років, але Ви хочете недорого взяти авто на прокат? Немає проблем!

          Для багатьох молодих людей взяти автомобіль в оренду є проблемою, оскільки більшість прокатних компаній мають вікові обмеження на здачу авто в прокат. В основному такі обмеження стосуються людей з віком до 25 років та після 65. Такі обмеження викликані перш за все вимогами страхових компаній, які вважають, що їзда для молодих людей є більш збитковою, тобто якщо за кермом молодий водій більший ризик настання дорожньо-транспортної пригоди. Відповідно вартість договору КАСКО може суттєво зростати, що робить здачу авто на прокат економічно невигідною.
          Проте не всі молоді водії є недосвідченими та наражаються більше на небезпеку на дорогах. Часто молодий водій в 22 роки має більший досвід керування автомобілем, аніж водій 40 років, який немає взагалі власного авто, але раніше отримав водійські права.
          Більш важливою інформацією є власне стаж керування автомобілями в конкретних водіїв. Зрештою компанія, яка здає авто в оренду шляхом переговорів може добитися кращих умов для своїх клієнтів і понизити для них мінімальний вік.
          Компанія Лояль Прокат пропонує авто в оренду з будь якого віку. Єдина наша вимога – мінімальний стаж керування повинен бути від 1 року. При чому вартість прокату не міняється для «молодих» водіїв. І навіть для тих клієнтів, у яких стаж керування менший 1 року у нас є спеціальні пропозиції

          Вік – це не обмеження, вік – це Ваше багатство!
          Звертайтеся!
Made on
Tilda