Блог UA

Основні тенденції на ринку прокату авто України

Інтерес автолюбителів до послуги прокат авто росте з кожним роком. Звичайно, найпопулярнішою є оренда авто у великих містах країни, таких як Київ, Львів, Харків, Дніпро та Одеса. Але і в інших містах послуга авто напрокат теж завоювала чимало прихильників. Все частіше водії віддають перевагу орендованій машині над особистим авто. Такі висновки зробили фахівці аналітичного центру, які досліджували ринок. З кожним роком кількість клієнтів прокатних фірм збільшується на 2-3%.
Як показують міжнародні дослідження, кожен третій автовласник вже через рік-два після першого використання прокатної машини відмовляється від своєї власної. Парадоксально? 

Це тільки на перший погляд. Не даремно такий популярний автопрокат, і причин для цього декілька:

1. Фінансова сторона
Близько 15% водіїв вибирають послугу оренда автомобілів тому, що вигоди від орендованого автомобіля в рази перевершують вигоди володіння власним автомобілем. А більше ніж 20% колишніх автовласників вибирають цю послугу з фінансових причин: переваг у орендованої машини набагато більше, а витрат істотно менші.

2. Свобода і доступність
Приблизно 30% постійних клієнтів відмовляються від свого залізного коня тому, що це дає їм свободу вибору. Адже у них є реальна можливість у будь-який відповідний момент поміняти обридлу модель авто на нову.

Так, для відпочинку автолюбителі орендують просторі моделі KIA чи Nissan, для робочих поїздок - компактні, але швидкісні машини. А для особливих життєвих ситуацій можна узяти елітне авто Toyota, Mercedes, BMW або лімузин. Тішить, що прокат автомобілів може надати машину на будь-який смак.

Хто з автовласників може похвалитися власним автопарком з такою розкішною різноманітністю моделей?! Мабуть, тільки клієнт прокатної компанії. Саме тому автолюбителі відмовляються від свого авто, віддаючи перевагу сервісу прокатних компаній.
Made on
Tilda