Блог UA

Оренда авто – розумна альтернатива громадському транспорту

          В період пандемії громадський транспорт, особливо в «час пік» є справжнім розсадником і розповсюджувачем інфекцій та вірусів. Посудіть самі – невеликий замкнутий простір (в середньому від 3 по 10 кв метрів), велика кількість чужих і незнайомих осіб, погана вентиляція (або її відсутність) – усе це робить перебування в автобусах, тролейбусах і трамваях, на жаль, досить небезпечним.

          Альтернатива громадському є власний або орендований транспорт. Взявши авто на прокат Ви зможете вирішити свої поточні транспортні потреби, не наражаючи себе чи своїх рідних на небезпеку. Оренда авто не обов’язково є дорогим задоволенням. Зрештою, беручи на 1-2 доби автомобіль на прокат можна пожертвувати класом авто. Вітчизняні чи недорогі іноземні автомобілі цілком можуть виконати усі свої «логістичні» функції і доставити Вас у потрібне місце в потрібний час.

          Компанія «Лояль Прокат» пропонує великий вибір автомобілів економ класу від 400 до 700 грн за добу. Ми пропонуємо гнучкі умови, мінімальну заставу та хороший сервіс для наших клієнтів.

          Телефонуйте за телефоном +380672334477, або бронюйте авто на нашому сайті https://rent-car.loyal.com.ua

Made on
Tilda