Блог UA

Оренда авто як спосіб економії

          Періодична оренда автомобіля є розумною альтернативою купівлі власного залізного коня. Вона може зберегти вам гроші, особливо, якщо ви не користуєтеся автомобілем регулярно. Також потрібно враховувати, що автомобіль зношується як фізично так і морально. З правильним плануванням, ви можете суттєво економити, беручи на прокат авто.
          Читайте чотири сценарії, коли ви, можливо, захочете розглядати оренду автомобіля замість придбання власного.

       Ви Живете у Великому Місті
          Якщо ви живете у великому місті з хорошим громадським транспортом, можливо Вам не потрібен власний автомобіль. Фактично, у багатьох випадках, громадський транспорт, ефективніший, ніж постійне користування власним авто. Але якщо ви плануєте невеличку подорож або потребуєте автомобіль на пару днів , - оренда автомобіля буде дешевшою, ніж плата за автомобільне страхування, стоянку та інші непередбачувані витрати, пов’язані із володінням авто. Якщо ви додаєте вартість плати за автомобільний простір на додаток до вашої орендної плати, а потім вартості стоянки за роботою, якщо застосовно, вона, можливо, не має сенсу, щоб володіти автомобілем. Додатково, вам не треба буде хвилюватися про зміст або ремонтує для вашого автомобіля.

           Запланована подорож
          Люди часто думають про оренду автомобіля під час вихідних, коли вони прямують в інше місто чи країну. В таких випадках значно дешевше взяти на прокат той автомобіль, який Вам підходить для цієї конкретної подорожі.

           Поточні доручення
          Поточні доручення, як наприклад зібрався в продовольчий магазин або закупівля великогабаритних товарів також потребує орендованого автомобіля. В останньому випадку можна взяти на прокат навіть мікроавтобус чи невеличкий фургон. Ви можете розділити вартість оренди з друзями, якщо доставка цих товарів необхідна не тільки Вам.

           Спеціальні Випадки
          Якщо Ви плануєте відвідати дійсно першокласну подію і Ваш автомобіль, якщо він у вас є, не відповідає статусу цього заходу, - прокат елітного авто може бути хорошим вибором. В будь якому випадку це значно дешевше, ніж купувати дороге авто.
Made on
Tilda